Nominasjonskomiteens innstilling valget 2019

Nominasjonskomiteens innstilling til valget 2019

Nr.       Kandidat 

  1. Fredrik Haaning, Drammen 
  2. Kristin Surlien, Svelvik  
  3. Elly Therese Thoresen, Nedre Eiker 
  4. Victoria E Cavallini Fevik, Drammen 
  5. Syed Wali Haider Gilani, Unge Høyre
  6. Andreas Muri, Svelvik 
  7. Tor Tveter, Nedre Eiker 
  8. Kjell Arne Hermansen, Drammen 
  9. Ana Maria Silva Harper, Drammen 
  10. Leni S. Halvorsen, Nedre Eiker 
  11. Sigrid M. Thielemann, Drammen 
  12. Jørn Gjennestad, Nedre Eiker 
  13. Terje Larsen, Svelvik 
  14. Havva Ince, Drammen 
  15. Ole Anders Fredheim, Nedre Eiker 
  16. Caroline Hoff, Drammen 
  17. Christina Mørkve, Drammen 
  18. Margaret Ramberg, Nedre Eiker 
  19. Terje Finnanger, Svelvik 
  20. Dag Fjeld Edvardsen, Drammen 
  21. Linda Tennebø, Nedre Eiker 
  22. Tormod Boldvik, Drammen 
  23. Freddy Hoffmann, Drammen 
  24. Stein Ramberg, Nedre Eiker 
  25. Annette Kagiavas, Svelvik 
  26. Fredrick Ian Doak, Drammen 
  27. Janos Major, Nedre Eiker 
  28. Egil J. Bye, Drammen 
  29. Marit Doak, Drammen 
  30. Per Arne Haugen, Nedre Eiker 
  31. Svenn Gøran Mork, Svelvik 
  32. Jenn-Karin Skramstad, Drammen 
  33. Thomas Lone, Nedre Eiker 
  34. Fred Løwe, Drammen 
  35. Tord Deildok, Drammen 
  36. Lill Irene Sandberg, Nedre Eiker 
  37. Anne Lise Flø, Svelvik 
  38. Tone E. Hodneland Larsen, Drammen 
  39. Runar Sandvold, Nedre Eiker 
  40. Lars Christian Gjøsæther, Drammen  
  41. Tore Brath, Drammen            
  42. Lars Bratseth, Nedre Eiker                          
  43. Ravi Sunder, Drammen  
  44. Hilde Holm, Svelvik  
  45. Idar Gundersen, Drammen            
  46. Inger Vedeler, Svelvik  
  47. Sindre Dal Øen, Drammen  
  48. Gro Weltz, Drammen                                
  49. Amrit Paul Singh, Drammen                    
  50. Randi Jannicke Kittelsen, Svelvik      
  51. Hans Eid Grøholt, Drammen                    
  52. Sayed Sohaib Karimi, Drammen                  
  53. Kjetil Eide, Drammen                                
  54. Hilde Kristin Steen, Drammen                
  55. Mustafa Unsal, Drammen                       
  56. Leif Auke, Drammen                                 
  57. Hediyeh Haj Nassiri, Drammen              
  58. Gunhild Figenschau, Drammen              
  59. Helge Wetterstad, Drammen                  
  60. Jan H. Krogh, Drammen                         
  61. Inger Lise Hallgren, Drammen                 
  62. Brynjulf Uppheim, Drammen                 
  63. Trine Nilsen, Drammen                            



Kontaktpersoner:
Johan Bauman, leder nominasjonskomiteen, Drammen tlf: 900 49 800
Ole Trillhus, nestleder nominasjonskomiteen, Nedre Eiker
Hjørdis M. Trolsrud, nestleder nominasjonskomiteen,  Svelvik 


30.10.2018 Nominasjonskomiteen for Drammen Høyre – valget 2019