Høyres lag foran valget 2019

Nominasjonsmøte i Drammen Høyre

Drammen Høyre gjennomførte onsdag 21. november sitt nominasjonsmøte foran valget 2019. 

Leder av nominasjonskomiteen Johan Baumann presenterte nominasjonskomiteens innstilling og møteleder Tore Opdal Hansen banket igjennom alle de 63 kandidatene. 
Innstillingen var enstemmig fra nominasjonskomiteen, ikke en eneste votering ble holdt og dermed ble altså nominasjonskomiteens innstilling også enstemmig valgt til  Drammen Høyres liste foran valget 2019.

Det er enkelte endringer fra nominasjonskomiteens opprinnelige forslag da enkelte kandidater har trukket seg, endringene er det nominasjonskomiteen selv som har stått for. Det ble ingen endringer på den innstillingen nominasjonskomiteen presenterte under møtet.

Den endelige listen er som følger:

Nr.       Kandidat  

  1. Fredrik Haaning, Drammen 
  2. Kristin Surlien, Svelvik  
  3. Elly Therese Thoresen, Nedre Eiker 
  4. Victoria E Cavallini Fevik, Drammen 
  5. Syed Wali Haider Gilani, Unge Høyre
  6. Andreas Muri, Svelvik 
  7. Tor Tveter, Nedre Eiker 
  8. Kjell Arne Hermansen, Drammen 
  9. Ana Maria Silva Harper, Drammen 
  10. Leni S. Halvorsen, Nedre Eiker 
  11. Sigrid M. Thielemann, Drammen 
  12. Jørn Gjennestad, Nedre Eiker 
  13. Terje Larsen, Svelvik 
  14. Havva Ince, Drammen  
  15. Margaret Sandøy Ramberg, Nedre Eiker 
  16. Caroline Hoff, Drammen 
  17. Christina Mørkve, Drammen 
  18. Linda Tennebø, Nedre Eiker 
  19. Terje Finnanger, Svelvik 
  20. Dag Fjeld Edvardsen, Drammen  
  21. Stein Ramberg, Nedre Eiker 
  22. Tormod Boldvik, Drammen 
  23. Freddy Hoffmann, Drammen  
  24. Janos Major, Nedre Eiker  
  25. Annette Kagiavas, Svelvik  
  26. Fredrick Ian Doak, Drammen  
  27. Per Arne Haugen, Nedre Eiker  
  28. Egil J. Bye, Drammen  
  29. Marit Doak, Drammen  
  30. Thomas Lone, Nedre Eiker  
  31. Svenn Gøran Mork, Svelvik  
  32. Jenn-Karin Skramstad, Drammen  
  33. Lill Irene Sandberg, Nedre Eiker  
  34. Fred Løwe, Drammen  
  35. Tord Deildok, Drammen  
  36. Runar Sandvold, Nedre Eiker  
  37. Anne Lise Flø, Svelvik  
  38. Tone E. Hodneland Larsen, Drammen  
  39. Lars Bratseth, Nedre Eiker  
  40. Lars Christian Gjøsæther, Drammen  
  41. Tore Brath, Drammen            
  42. Ravi Sunder, Drammen  
  43. Hilde Holm, Svelvik  
  44. Idar Gundersen, Drammen            
  45. Inger Vedeler, Svelvik  
  46. Sindre Dal Øen, Drammen  
  47. Gro Weltz, Drammen                                
  48. Amrit Paul Singh, Drammen                    
  49. Randi Jannicke Kittelsen, Svelvik      
  50. Hans Eid Grøholt, Drammen                    
  51. Sayed Sohaib Karimi, Drammen                  
  52. Kjetil Eide, Drammen                                
  53. Hilde Kristin Steen, Drammen                
  54. Mustafa Unsal, Drammen                       
  55. Leif Auke, Drammen                                 
  56. Hediyeh Haj Nassiri, Drammen              
  57. Gunhild Figenschau, Drammen              
  58. Helge Wetterstad, Drammen                  
  59. Jan-Henning Krogh, Drammen                         
  60. Inger Lise Hallgren, Drammen                 
  61. Brynjulf Uppheim, Drammen                 
  62. Anahita Ambrosio, Drammen
  63. Ole Trillhus, Nedre Eiker