Elenor Whist Holter

90073918

Tilhørighet

  • Oslo Senior Høyre
  • BF 05 Frogner Høyre

Verv

Verv Utvalg Organisasjon Start Slutt
Medlem Foreningsstyret Oslo Senior Høyre 2020 -
Senior Høyre-kontakt Bydelsforening BF 05 Frogner Høyre 2013 -
Senior Høyre Representantskapet Oslo Høyre 2008 -
Kasserer Foreningsstyret Oslo Senior Høyre 2014 2020
Verv Utvalg Organisasjon Start Slutt
Medlem Bydelsforening BF 05 Frogner Høyre 2013 2019
Nestleder Foreningsstyret Oslo Senior Høyre 2014 2019
Varamedlem Bydelsutvalg BF 05 Frogner Høyre 2015 2019
Medlemsansvarlig Foreningsstyret Oslo Senior Høyre 2014 2018
2. nestleder Arbeidsutvalget Senior Høyres Landsforbund 2015 2017
Medlem Representantskapet BF 05 Frogner Høyre 2015 2016
Varamedlem Bydelsutvalg BF 05 Frogner Høyre 2011 2015
Kandidat Bydelsutvalgsnominerte BF 05 Frogner Høyre 2015 2015
Medlem Foreningsstyret Oslo Senior Høyre 2009 2014
Kandidat Bydelsutvalgsnominerte BF 05 Frogner Høyre 2011 2011
Varamedlem Foreningsstyret Oslo Senior Høyre 2007 2009
BU-forum Hovedstyre Oslo Høyre 2006 2007
Gruppeleder Bydelsutvalg BF 07 Vestre Aker Høyre 2004 2007
Gruppeleder Bydelsforening BF 07 Vestre Aker Høyre 2004 2007
Medlem Representantskapet BF 07 Vestre Aker Høyre 2003 2005
Kandidat Stortingskandidater Oslo Høyre 2004 2005
Medlem Bydelsutvalg BF 07 Vestre Aker Høyre 2003 2004
Gruppeleder Bydelsutvalg Gammel BF 23 Vinderen 1999 2003
Kampanjeleder Bydelsforening BF 07 Vestre Aker Høyre 2003 2003
Medlem Bydelsforening Gammel BF 23 Vinderen 2001 2003
Valgkampleder Bydelsforening Gammel BF 23 Vinderen 2001 2001
Medlem Representantskapet Gammel BF 23 Vinderen 1991 1999
Medlem Bydelsforening Gammel BF 23 Vinderen 1995 1999
Medlem Bydelsutvalg Gammel BF 23 Vinderen 1996 1999
Kandidat Kommunestyrenominerte Oslo Høyre 1999 1999
Medlem Bydelsutvalg Gammel BF 23 Vinderen 1992 1995
Valgkampleder Bydelsforening Gammel BF 23 Vinderen 1994 1995
Aksjonsansvarlig Bydelsforening Gammel BF 23 Vinderen 1994 1995
Leder Bydelsforening Gammel BF 23 Vinderen 1991 1993
Medlem Bydelsforening Gammel BF 23 Vinderen 1987 1991
Medlem Representantskapet 232 Slemdal 1987 1990
Valgkampleder Bydelsforening 232 Slemdal 1987 1989