Roger Mollan-Olafsen

  • BF 06 Ullern

Verv Utvalg Organisasjon Start Slutt
Gruppeleder Bydelsutvalg BF 06 Ullern 2015 2016
Representant Kommunestyret Skedsmo Høyre 2003 2007
Varamedlem Fylkesting Akershus Høyre 2007 2007
Varamedlem Bydelsutvalg BF 06 Ullern 2011 2015
2. nestleder Foreningsstyret Skedsmo Høyre 2003 2005
Gruppeleder Bydelsforening BF 06 Ullern 2015 2016
Kumulert Kommunestyrenominerte Skedsmo Høyre 2007 2007
Medlem Bydelsforening BF 06 Ullern 2009 2010
Kampanjeleder Foreningsstyret Skedsmo Høyre 2002 2003
Kampanjeleder Foreningsstyret Skedsmo Høyre 2007 2008
Medlemsansvarlig Bydelsforening BF 06 Ullern 2010 2015
Kandidat Kommunestyrenominerte Skedsmo Høyre 1999 1999
Kandidat Kommunestyrenominerte Skedsmo Høyre 2003 2003
Kandidat Fylkestingsnominerte Akershus Høyre 2006 2007