Vestfold og Telemark Høyre på HLM19

Vestfold og Telemark Høyre deltar på Høyres landsmøte 15.-17. mars på Gardermoen med 26 delegater.

Vestfold og Telemark Høyre vil i løpet av landsmøtehelgen ha 17 forhåndsinnmeldte debattinnlegg. Disse blir fortløpende lagt ut på nettsiden og Facebook

Her er oversikten over delegasjonen med gjester:

Dlgnr Delegat E-post Mob
136 Rune Hogsnes, LED rune.hogsnes@vfk.no 91633552
137 Veslemøy Wåle, NLED veslemoey_waale@hotmail.com 91703385
138 Kårstein Eidem Løvaas, SRP klo@stortinget.no 91378135
139 Lene Westgaard-Halle, SPR lene.camilla.westgaard-halle@stortinget.no 97437044
140 Erlend Larsen, SRP erlend.larsen@stortinget.no 92237217
141 Solveig Abrahamsen, SRP solveig-sundbo.abrahamsen@stortinget.no 48140055
142 Gunn Marit Helgesen, FTG GRL gunn.marit.helgesen@ks.no 91740802
143 Liv Karto, FTG GRL liv@karto.no 90273077
144 Hilde Petrikke Østlie, KF petricke@online.no 90897643
145 Inger Ora. KF ingeror@vfk.no 40904400
146 Lise Lorentzen Mandal, OKA mandallise1@gmail.com 97745584
147 Tom Mello, OKA tom@mello.no 91198790
148 Marie Offenberg marie.offenberg@online.no 93294127
149 Aleksander Leet aleksander.leet@gmail.com 90606580
150 Anne Strømøy anne.stromoy@gmail.com 90966469
151 Jan Nærnes, OKA Janerik.naersnes@vfk.no 40407870
152 Øyvind Jonassen oej@rederi.no 48020258
153 Johanne Archer johanne_archer@me.com 93202326
154 Berit Fjeldheim, SH fjeldheim.berit@gmail.com 41314798
155 Emilie Schäffer, OKA emiliesch@outlook.com 92095203
156 Anne Karin Alseth Hansen, OKA anne.karin.hansen@porsgrunn.kommune.no  90885736
157 Per Dehli, OKA per@kivle.no 97158788
158 Tonje Harbek Brokke, OKA tonje.brokke@usn.no 45425111
159 Karoline Aarvold, UH karoline@aarvold.com 47237889
160 Lars Inge Rønholt, OKA lars.inge.ronholt@domstol.no 90872373
161 Stein Erik Amlie steinerikamlie@hotmail.com 45023748
457 Ole Espen Strand olestr@hoyre.no 91340541
458 Cathrine Gulbransen catgul@hoyre.no 45502316
Fylkesgjester
Edvard Mæland edvard@boring.no 90043025
Bent Frode Bystrøm bentf@vekstra.no 95461122