Resultater rådgivende prøvenominasjon
Her kan du se resultatene fra foreningene i Oslo Høyre sine prøvenominasjoner.
Resultater rådgivende prøvenominasjon
Styret i Oslo Senior Høyre
Styremøte i Oslo Senior Høyre 5. september 2022
55/22: Nominasjon til bystyrelisten.
Vårt forslag på 16 navn som ble behandlet og vedtatt er sendt til Oslo Høyre
- Eirik Lae Solberg
- Anne Lindbo
- Grete Horntvedt
- James Stove Lorentzen
- Mehmet Kaan Inan
- Hilde Helland
- Sidsel Kjeldaas Salte
- Hassan Namaz
- Heidi Larssen
- Fabian Stang
- Merete Agerbak-Jensen
- Arina Sheik
- Arve Juritzen
- Sverre Seeberg
- Nina C. Ford
- Håvard Øvregaard
Resultater rådgivende prøvenominasjon
BF 01 Gamle Oslo Høyre
- Anne Lindboe
- Eirik Lae Solberg
- Hilde Helland
- Håvard Øvregård
- Merete Agerbak Jensen
- Mehmet Kaan Inan
- Ingeborg Tennes
- Hassan Nawaz
- Anita Leirvik North
- Håkon Flydal
- Grete Horntvedt
- Tjeran Vinje
- Ragnhild Berg Nilsen
- Øyvind Michelsen
- Arina Aamir Sheikh
- Paal Anker-Nilssen
- Silje Lutro
- Bjørgulv Vinje Borgundvaag
- Thea Skjerven
- Daniel Skjevik-Aasberg
- Tove Gjersrud
Resultater rådgivende prøvenominasjon
BF 02 Grünerløkka Høyre
- Eirik Lae Solberg
- Anne Lindboe
- Nina Thürmer Ford
- Hassan Nawaz
- Haakon Gløersen
- Merete A. Jensen
- Jin Kathrine Fosli
- Silje Lutro
- Håkon Røssum
- Vegard Rødseth Tokheim
Prøvenominasjon med forslag på 5 til 10 andre kandidater (ikke nummerert)
- Elisabeth Meier Tangen
- Mehmet Kaan Inan
- Ingeborg Tennes
- Daniel Åsberg
- Tobias Strandskog
- André Oktay Dahl
- Ellen Christiansen
- Anita Leirvik North
- Andreas Opsal Oftedal
- Håkon Flydal
- Arina Amir
- James Stove Lorentzen
- Sverre Knutsønn Seberg
- Anne Haabeth Rygg
- Hilde Helland
- Håvard Bjørkedal Øvregård
- Bjørgulv Vinje Borgundvåg
- Arve Otter Juritzen
- Ragnhild Nilsen
- Kristoffer Gustavsen
Resultater rådgivende prøvenominasjon
BF 03 Sagene Høyre
- Eirik Lae Solberg
- Anne Lindbo
- Merete Agerbak-Jensen
- Andreas Oftedal
- Hassan Nawaz
- Ellen Christine Christiansen
- Fredrik Dreyer
- Silje Lutro
- Mehmet Kaan Inan
- Håvard B Øvregård
- Nina Cecilie Thürmer Ford
- Jens Jørgen Lie
- Daniel Skjevik Aasberg
- Ingeborg Tennes
- Grete Horntvedt
Prøvenominasjon med forslag på 5 til 10 andre kandidater (ikke nummerert)
Arina Aamir
Yassine Arakia
Resultater rådgivende prøvenominasjon
BF 04 St. Hanshaugen Høyre
- Eirik Lae Solberg
- Anne Lindbo
- Merete Agerbak-Jensen
- Hassan Nawaz
- Ingeborg Tennes
- Håkon Andreas Flydal
- Ellen Christine Christiansen
- Mehmet Kaan Inan
- Jenny Helene Syse
- Håvard B. Øvregård
- Vegard Rødseth Tokheim
- Morten Winther Wold
- Hilde Helland
- Thea Kristin Scherven
- Anfa Hassan Hashi
- James Stove Lorentzen
- Javad-ul-Mutayyab Mushtaq
- Bjørgulv Vinje Borgundvaag
- Maiken Kaspersen Prestmo
- Jens Jørgen Lie
Resultater rådgivende prøvenominasjon
BF 05 Frogner
- Eirik Lae Solberg
- Anne Lindboe
- Jens Jørgen Lie
- Ellen Christine Christiansen
- Mehmet Kaan Inan
- Hilde Helland
- Hassan Nawaz
- Anita Leirvik North
- Bjørgulv Vinje Borgundvaag
- Heidi Larssen
Prøvenominasjon med forslag på 5 til 10 andre kandidater (ikke nummerert)
Hermann Kopp
Max Arvidsson
Krister Braute
Mathias Hofgaard Bjørgung
Thor Sættem
Johannes Utvåg
samt Fabian Stang til ankerplassen på listen.
Resultater rådgivende prøvenominasjon
BF 06 Ullern Høyre
- Eirik Lae Solberg
- Anne Lindboe
- Carl Oscar Pedersen
- Fabian Stang
- Grete Horntvedt
- Arve Juritzen
- Anita Leirvik North
- Hassan Nawaz
- Hermann Kopp
- Mehmet Kaan Inan/Tove Gjersrud
Prøvenominasjon med forslag på 5 til 10 andre kandidater (ikke nummerert)
Jens Jørgen Lie
Ayna Mousavi
Bjørgulv Borgundvaag
Nina Thürmer Ford
Elin Horn Galtung
Erik Kreyberg Normann
Sara Juriks
James S Lorentzen
Jafar Mousavi
Håvard Øvregaard
Resultater rådgivende prøvenominasjon
BF 07 Vestre Aker Høyre
- Eirik Lae Solberg
- Anne Lindboe
- Hassan Nawaz
- James Stove Lorentzen
- Oscar Christopher Husebye
- Anita Leirvik North
- Per Trygve Hoff
- Elin Horn Galtung
- Hilde Helland
- Fabian Stang
Prøvenominasjon med forslag på 5 til 10 andre kandidater (ikke nummerert)
Jon Gudbrand Fliflet
Saliba Andreas Korkunc
Camilla Roede Skevik
Mehmet Kaan Inan
Grete Horntvedt
Isabelle Kristine Ringnes
Nils Ulvin
Christian Johan Anker-Rasch
Håvard Bjørkedal Øvregård
Carl Oscar Pedersen
Vegard Rødseth Tokheim
Resultater rådgivende prøvenominasjon
BF 09 Bjerke Høyre
- Anne Lindboe (ordfører)
- Eirik Lae Solberg (byrådsleder)
- Mehmet Kaan Inan
- Anita Leirvik North
- Bjørgulv Vinje Borgundvaag
- Grete Horntvedt
- Hassan Nawaz
- Andine Knudtson
- Vegard Rødseth Tokheim
- James Stove Lorentzen
Prøvenominasjon med forslag på 5 til 10 andre kandidater (ikke nummerert)
André Oktay Dahl
Ayna Mousavi
Fredrik Dreyer
Hilde Helland
Ingeborg Tennes
Javad Mushtaq
Jens Jørgen Lie
Johannes Utvåg
Nina Thürmer Ford
Silje Lutro
Taulant Krasniqi
Thea Kristine Schjerven
Thor Kleppen Sættem
Thor Lysenstøen
Torstein Eidsmo Ulserød
Trond Nilsen
Resultater rådgivende prøvenominasjon
BF 11 Stovner Høyre
- Anne Lindboe (ordfører)
- Eirik Lae Solberg (byrådsleder)
- Anne Haabeth Rygg
- Mehmet Kaan Inan
- Grete Horntvedt
- Arina Aamir
- Bjørgulv Vinje Borgundvaag
- Elin Horn Galtung
- Oscar Christopher Husebye
- Andine Knudtson
Prøvenominasjon med forslag på 5 til 10 andre kandidater (ikke nummerert)
Håkon Gløersen
Hilde Helland
Per Trygve Hoff
Silje Lutro
Øyvind Michelsen
Henriette Nielsen
Anita Lervik North
Andreas Oftedal
Fabian Stang
Håvard Bjørkedal Øvregård
Resultater rådgivende prøvenominasjon
BF 12 Alna Høyre
- Eirik Lae Solberg
- Anne Lindboe
- Frode Nicolaisen
- Grete Horntvedt
- Hilde Helland
- Hassan Nawaz
- James Stove Lorentzen
- Mehmet Kaan Inan
- Vegard Tokheim
- Anfa Hashi
- Arina Sheik
- Fabian Stang
- Elisabeth Gulbrandsen
- Bjørgulv Borgundvaag
- Arve Juritzen
- Thor Sættem
- Elisabeth Tangen
- Thea Schjerven
- Erik Kreyberg Normann
- Isabel Ringnes
Resultater rådgivende prøvenominasjon
BF 13 Østensjø Høyre
- Anne Lindboe (ordfører)
- Eirik Lae Solberg (byrådsleder)
- Hilde Helland
- Mehmet Kaan Inan
- Rune Pram Østby
- Anita Helene Wakounig Stenbakk
- James Stove Lorentzen
- Ellen Christine Christiansen
- Hassan Nawaz
- Bjørgulv Vinje Borgundvaag
- Merete Agerbak-Jensen
- Anita Leirvik North
- Per Trygve Hoff
- Grete Horntvedt
- Jens Jørgen Lie
Resultater rådgivende prøvenominasjon
BF 14 Nordstrand Høyre
- Eirik Lae Solberg
- Anne Lindbo
- Mehmet Kaan Inan
- Merete Agerbak-Jensen
- Jens Jørgen Lie
- Thea Kristine Schjerven
- Anita Leirvik North
- Hilde Helland
- Ståle Hagen
- Silje Lutro
Prøvenominasjon med forslag på 5 til 10 andre kandidater (ikke nummerert)
Jørgen Berggrav
Bjørgulv Borgundvaag
Grete Horntvedt
Mubin Kapur
Elin Høyholm Lappegard
James Stove Lorentzen
Andrea Mæhlum.
Isabelle Ringnes
Fabian Stang
Håvard Øvregård
Resultater rådgivende prøvenominasjon
BF 15 Søndre Nordstrand Høyre
- Eirik Lae Solberg
- Anne Lindboe
- Talat Butt
- Tove Gjersrud
- Mehmet Kaan Inan
- Merethe Agerbak Jensen
- Ståle Hagen
- Heidi Larssen
- Jens Jørgen Lie
- Bjørgulv Vinje Borgundvaag
Prøvenominasjon med forslag på 5 til 10 andre kandidater (ikke nummerert)
Jørgen Berggrav
Jin Cathrine Fosli
Rune Dahl Frank
Elin Horn Galtung
Fatima Hadouchi
Anfa H. Hashir
Hilde Helland
Grethe Horntvedt
Hassan Nawaz
Anita L. North
Resultater rådgivende prøvenominasjon
Oslo Unge Høyre
- Eirik Lae Solberg
- Anne Lindboe
- Hassan Nawaz
- Merete Agerbak-Jensen
- James Stove Lorentzen
- Elisabeth Tangen
- Haakon Gløersen
- Håkon Andreas Flydal
- Silje Lutro
- Mehmet Kaan Inan
Prøvenominasjon med forslag på 5 til 10 andre kandidater (ikke nummerert)
Arina Aamir
Ayna Mousavi
Daniel Skjevik-Aasberg
Jenny Helene Syse
Kristoffer Gustavssen
Oscar C. Husebye
Tias Ødegaard-Olsen
Tobias Strandskog
Resultater rådgivende prøvenominasjon
DKSF
- Erik Lae Solberg
- Anne Lindboe
- James Stove Lorentzen
- Anita Leirvik North
- Oscar Chr. Husebye
- Andreas Oftedal
- Hassan Nawaz
- Ingeborg Tennes
- Mathias Hofgaard Bjørgung
- Max Henrik Arvidsson
Prøvenominasjon med forslag på 5 til 10 andre kandidater (ikke nummerert)
Arina Sheikh Amir
Daniel Fenstad
Mehmet Kaan Inan
Elisabeth Tangen
Jonas Økland