Resultat fra prøvenominasjon i foreningene

I sommer gjennomførte tjue lokalforeninger og tre sideforeninger prøvenominasjon til fylkestingsvalget. Her kan du se resultatene. Nominasjonskomiteen vil nå jobbe videre og fremme sin innstilling til Høyres listeforslag senest 5. oktober 2018.

Bjugn Høyre

1. Pål Sæther Eiden

2. Ingvill Dalseg

3. Henrik Kierulf

4. Therese Eidsaune

5. Jan Grønningen

6. Guro Angell Gimse

7. Michael Momyr

8. Siri Holm Lønseth

9. Odd Skavern

10. Tone Dorthe Sletten

11. Einar Eian

12. Vigdis Schei Wårum

13. Håkan Berdahl

14. Marit Sletten

Frosta Høyre

1. Frode Revhaug

2. Pål Sæther Eiden

3. Guro Angell Gimse

4. Ingvill Dalseg

5. Henrik Kierulf

6. Linn Beate Skogholt

7. Vigdis Schei Wårum

8. Rune Larsen

9. Michael Momyr

10. August Grøntvedt

11. Lars Myraune

12. Aksel Stokke

13. Silje Marie Bjørung

14. Lisa Gamst Aglen

15. Tor Erik Jensen

16. Tone Dorthe Sletten

Frøya Høyre

1. Kristin Furunes Strømskag

2. Dag Willmann

3. Martin Nilsen

4. Espen Håvard Hauan

5. Marianne Østensen

6. Jan Grønningen

7. Guro Angell Gimse

8. Henrik Kierulf

9. Michael Momyr

10. Pål Sæther Eiden


Hitra Høyre

1. Dag Willmann

2. Pål Sæther Eiden

3. Guro Angell Gimse

4. Ingvill Dalseg

5. Henrik Kierulf

6. Therese Eidsaune

7. Erik Fløan

8. Marianne Østensen

9. Jan Grønningen

10. Izabela Vang

11. Erik Snekvik

12. Espen Håvard Hauan

13. Ismail Muhyadin

Inderøy Høyre

1. Izabela Vang

2. Pål Sæther Eiden

3. Ingvill Dalseg

4. Henrik Kierulf

5. Hilde Melhus

6. Anders Kiær

7. Tone Dorthe Sletten

8. Ole Hermod Sandvik

9. Therese Eidsaune

10. Frode Revhaug


Indre Fosen Høyre

1. Pål Sæther Eiden

2. Henrik Kierulf

3. Ingvill Dalseg

4. Guro Angell Gimse

5. Jan Grønningen

6. Izabela Vang

7. Daniel Lyngstad Fenstad

8. Lars Myraune

9. Silje Marie Bjørung

10. Ole Hermod Sandvik

11. Siri Holm Lønseth

12. Rune Arstein

13. Therese Eidsaune

14. Amund Lein

15. Helen Hol

16. Frode Revhaug

17. Dag Willmann

18. Vigdis Schei Wårum


Levanger Høyre

1. Pål Sæther Eiden

2. Aksel Stokke

3. Ivar Haarstad

4. Christian Wee

5. Kim Nilssen

6. Erik Fløan

7. Ole Andreas Aftret

8. Ingvill Dalseg

9. Lisa Gamst Aglen

10. Anna Konstanse Almli

11. Henrik Kierulf

12. Linn Beate Skogholt

13. Ole Hermod Sandvik

Malvik Høyre

1. Guro Angell Gimse

2. Pål Sæther Eiden

3. Eva Lundemo

4. Michael Momyr

5. Linn Beate Skogholt

6. Jan Grønningen

7. August Grøntvedt

8. Tone Dorthe Sletten

9. Tor Erik Jensen

10. Ole Hermod Sandvik

11. Ingvill Dalseg

12. Halvard Dahle

13. Ivar Haarstad

14. Silje Marie Bjørung

15. Anders Kiær

16. Vigdis Schei Wårum

17. Hanne Lundemo Bakken

18. Astrid Johanne Eggen


Melhus Høyre

1. Pål Sæther Eiden

2. Henrik Kierulf

3. Ingvill Dalseg

4. Guro Angell Gimse

5. Jan Grønningen

6. Anders Kiær

7. Marius Krogstad Aune

8. Hilde Melhus

9. Kjetil Utne

10. Lars Myraune

11. Izabela Vang

12. Lars Tvete


Namsos Høyre

1. Pål Sæther Eiden

2. Lisa Gamst Aglen

3. Henrik Kierulf

4. Anna Konstanse Almli

5. Amund Lein

6. Guro Angell Gimse

7. Anders Kiær

8. Hilde Melhus

9. Michael Momyr

10. Izabela Vang

11. Erik Fløan

12. Ida Bruheim Derås

13. Steinar Saghaug

14. Ingvill Dalseg

15. Rune Arstein

16. Maren Aasan

17. Jo Morten Aunet

18. Cathrine Barstad Storøy

19. Christian Wee

20. Karl Peder Bjerve


Oppdal Høyre

1. Ingvill Dalseg

2. Pål Sæther Eiden

3. Henrik Kierulf

4. Anders Kiær

5. Guro Angell Gimse

6. Daniel Lyngseth Fenstad

7. Hilde Melhus

8. Jan Grønningen

9. Lars Myraune

10. Marius Krogstad Aune

11. Dag Willmann

12. Ismail Muhyadin

13. Rune Arstein

14. Halvard Dahle

15. Siri Holm Lønseth

 


Orkland Høyre

1. Jan Grønningen

2. Ingvill Dalseg

3. Guro Angell Gimse

4. Henrik Kierulf

5. Izabela Vang

6. Linn Beate Skogholt

7. Pål Sæther Eiden

8. Anders Kiær

9. Lars Myraune

10. Dag Willmann

11. Helen Hol

12. Bjørn Enge

13. August Grøntvedt

14. Espen Håvard Hauan

15. Magnar Dalsegg (ny)

16. Hilde Melhus

17. Ida Bruheim Derås

18. Joar Syrstadeng

19. Jon-Arne Skjellfjord

20. Kjetil Utne

21. Lillian Waaden

22. Liv Marit Vinje

23. Maja Berg

24. Michael Momyr

25. Ole Hermod Sandvik

26. Ole Jørgen Kjellmark

27. Silje Heggdal Sjøvold

28. Silje Marie Bjørung

29. Stein Elshaug

30. Tone Dorthe Sletten

31. Tor Erik Jensen

32. Geir Olav Ånesbug


Rindal Høyre

1. Pål Sæther Eiden

2. Magnar Dalsegg

3. Guro Angell Gimse

4. Jan Grønningen

5. Joar Syrstadeng

6. Ingvill Dalseg

7. Liv Marit Vinje

8. Marianne Østensen


Røros Høyre

1. Pål Sæther Eiden

2. Ingvill Dalseg

3. Henrik Kierulf

4. Guro Angell Gimse

5. Anders Kiær

6. Eva Lundemo

7. Ole Jørgen Kjellmark

8. Ida Bruheim Derås

9. Michael Momyr

10. Tone Dorthe Sletten


Steinkjer Høyre

1. Pål Sæther Eiden

2. Guro Angell Gimse

3. Henrik Kierulf

4. Tor Erik Jensen

5. Ingvill Dalseg

6. August Grøntvedt

7. Anna Konstanse Almli

8. Anders Kiær

9. Jan Grønningen

10. Tone Dorthe Sletten

11. Hilde Melhus

12. Frode Revhaug

13. Ole Andreas Aftret

14. Oddleiv Aksnes

15. Lisa Gamst Aglen

16. Kjetil Utne

17. Linn Beate Skogholt

18. Christian Wee

19. Eva Lundemo


Stjørdal Høyre

1. Pål Sæther Eiden

2. Henrik Kierulf

3. Erik Fløan

4. Linn Beate Skogholt

5. Ingvill Dalseg

6. Lillian Solstad

7. August Grøntvedt

8. Michael Momyr

9. Lars Myraune

10. Ingrid Bjørshol

11. Trine Berg Fines

12. Rune Larsen

13. Guro Angell Gimse

14. Ole Hermod Sandvik

15. Jan Grønningen

16. Ole Andreas Aftret

17. Thomas Granli

18. Siri Holm Lønseth

19. Frode Revhaug

20. Erling Gresseth

21. Izabela Vang

22. Einar Eian

23. Anders Kiær


Trondheim Høyre

1. Pål Sæther Eiden

2. Henrik Kierulf

3. Ingvill Dalseg

4. Izabela Vang

5. Siri Holm Lønseth

6. Ismail Muhyadin

7. August Grøntvedt

8. Guro Angell Gimse

9. Steinar Saghaug

10. Unni Merete Wang

11. Marius Krogstad Aune

12. Lars Myraune

13. Steinar Saghaug

14. Erik Fløan


Verdal Høyre

1. Pål Sæther Eiden

2. Silje Heggdal Sjøvold

3. Henrik Kierulf

4. Ingvill Dalseg

5. Erik Fløan

6. Siri Holm Lønseth

7. Jan Grønningen

8. Maren Aasan

9. Michael Momyr

10. Anna Konstanse Almli

11. Anders Kiær

12. Renate Trøan Bjørshol

13. Kjetil Utne

14. Ida Bruheim Derås

15. Tor Erik Jensen

16. Silje Marie Bjørung

17. August Grøntvedt

18. Linn Beate Skogholt

19. Dag Willmann

20. Lisa Gamst Aglen

21. Kim Nilssen

22. Guro Angell Gimse

23. Maja Berg

24. Ole Jørgen Kjellmark

25. Lill-Trude Myrslo

26. Oddleiv Aksnes

27. Izabela Vang


Ørland Høyre

1. Guro Angell Gimse

2. Pål Sæther Eiden

3. Therese Eidsaune

4. Jan Grønningen

5. Ingvill Dalseg

6. Henrik Kierulf

7. Marit Sletten

8. Michael Momyr

9. Izabela Vang

10. Anders Kiær

11. Einar Aaland

12. Vigdis Schei Wårum

13. Erika Lyngen

14. Dag Willmann

15. Eva Lundemo

16. Lars Myraune

17. Silje Heggdal Sjøvold


Åfjord Høyre

1. Pål Sæther Eiden

2. Ingvill Dalseg

3. Guro Angell Gimse

4. Einar Eian

5. Erik Fløan

6. Michael Momyr

7. Vigdis Schei Wårum

8. Kjetil Utne

9. Håkan Berdahl

10. Silje Heggdal Sjøvold

11. Jan Grønningen

12. Linn Beate Skogholt

13. Anders Kiær

14. Therese Eidsaune

15. Steinar Saghaug


Trøndelag Unge Høyre

1. Pål Sæther Eiden

2. Henrik Kierulf

3. Ingvill Dalseg

4. Maren Aasan

5. August Grøntvedt

6. Erik Fløan

7. Marius Krogstad Aune

8. Jan Grønningen

9. Håkan Berdahl

10. Daniel Lyng Fenstad

11. Radino Dizza Mahendra

12. Lars Myraune

13. Ole Andreas Aftret

14. Vigdis Schei Wårum

15. Siri Holm Lønseth

16. Izabela Vang

17. Michael Momyr


Trøndelag Senior Høyre

1. Pål Sæther Eiden

2. Guro Angell Gimse

3. Anders Kiær

4. Ingvill Dalseg

5. Ivar Haarstad

6. Lillian Solstad

7. Jan Grønningen

8. Linn Beate Skogholt

9. Henrik Kierulf

10. Gerd Wold

11. Lillian Waaden

12. Rune Larsen

13. Bjørn Enge

14. Arve Okkenhaug

15. Lars Myraune

16. Silje Heggdal Sjøvold

17. Tone Dorthe Sletten


Høyres Studenter

1. Pål Sæther Eiden

2. Siri Holm Lønseth

3. Erik Fløan

4. Marius Krogstad Aune

5. Lotte Holthe Kjesbu

6. Helen Hol

7. Aimée Leistad

8. Silje Marie Bjørung

9. Steinar Saghaug

10. August Grøntvedt

11. Vigdis Schei Wårum

12. Maja Berg

13. Ole Andreas Aftret

14. Amund Lein

15. Linn Beate Skogholt

16. Henrik Kierulf

17. Michael Momyr


Trondheim Høyre gjennomførte i tillegg en elektronisk votering under sitt møte og det øvrige resultatet er gjengitt her:

Nr

Navn

Ant stemmer

15

 Michael Momyr

14

16

 Silje Marie Bjørung

13

17

 Maja Berg

12

18

 Aimée Leistad

10

19

 Radino Mahendra

9

20

 Gerd Wold

8

21

 Jon Magne Nielsen

6

22

 Odd Skavern

6

23

 Kjetil Utne

6

24

 Hanne L. Bakken

5

25

 Jan Grønningen

5

26

 Ole Jørgen Kjellmark

5

27

 Silje Heggdal Sjøvold

5

28

 Tore Andreas Torp

5

29

 Maren Aasan

4

30

 Kristen Mo

4

31

 Tone Dorthe Sletten

4

32

 Cathrine B. Storøy

4

33

 Dag Willmann

4

34

 Vigdis Schei Wårum

4

35

 Ole Andreas Aftret

3

36

 Anna Konstanse Almli

3

37

 Daniel L. Fenstad

3

38

 Espen Håvard Hauan

3

39

 Eva Lundemo

3

40

 Lillian Waaden

3

41

 Oddvar Aardahl

2

42

 Einar Eian

2

43

 Anders Kiær

2

44

 Jan Zetlitz Lien

2

45

 Erika Lyngen

2

46

 Erik Snekvik

2

47

 Marianne Østensen

2

48

 Halvard Dahle

1

49

 Ida Bruheim Derås

1

50

 Astrid Eggen

1

51

 Therese Eidsaune

1

52

 Stein Elshaug

1

53

 Bjørn Enge

1

54

 Thomas Granli

1

55

 Per Bakken Grindstad

1

56

 Hilde Melhus

1

57

 Arve Okkenhaug

1

58

 Frode Revhaug

1

59

 Ole Hermod Sandvik

1

60

 Marit Sletten

1

61

 Linn Beate Skogholt

1

62

 Lillian Solstad

1