Nominasjonskomiteens innstilling

Nominasjonskomiteen i Bergen Høyre har avgitt sin endelige innstilling for kommunevalglisten for Bergen Høyre  2019-2023.
Listen skal behandles og vedtas av Bergen Høyres Representantskap 20. oktober på Grand Selskapslokaler. 

Endelig innstilling bystyreliste kommunevalg Bergen Høyre 2019-2023 Fødselsår Alder
1. Harald V. Hove Årstad Byrådslederkandidat M 1983 35
2. Hilde Onarheim Fana Ordførerkandidat K 1955 63
3. Marte Leirvåg Fyllingsdalen K 1990 28
4. Eivind H. Hermansen Fana M 1965 53
5. Tobias Strandskog Bergenhus Ungdomskandidat M 1993 25
6. Henning Warloe Bergenhus M 1961 57
7. Charlotte Spurkeland Bergenhus K 1987 31
8. Lise Ramsøy Åsane K 1956 61
9. Eivind Nævdal-Bolstad Bergenhus M 1987 31
10. Chris J. K. Rødland  Fyllingsdalen M 1993 25
11. Didrik Fasmer Laksevåg M 1963 54
12. Renate Hjortland Ytrebygda K 1967 51
13. Janne Gro Rasmussen Arna K 1963 55
14. Asle Wingsternes Fana  M 1975 43
15. Anette Dybvik Fana K 1991 27
16. Vasan Singaravel Årstad M 1977 41
17. Anette Strand Fana K 1979 39
18. Tora Kildehaug Fana K 2000 18
19. John Helge Gullaksen Åsane M 1967 50
20. Kjersti Pettersen Fyllingsdalen K 1967 51
21. Carl Chr. Solberg Bergenhus M 1993 24
22. Lise Wergeland Strømmen Ytrebygda K 1958 60
23. Anne Øen Åsane K 1967 50
24. Sigurd Hille Bergenhus M 1950 68
25. Daniel Mekki Bergenhus M 1981 37
26. Lars Alsaker Fana M 1971 47
27. Sara Økland Bergenhus K 1994 23
28. Arnt Morten Skrei Fyllingsdalen M 1976 41
29. Wenche Hystad Årstad K 1953 65
30. Ingrid Gjelsvik Laksevåg K 1949 69
31. Rolf Nøstdahl Ytrebygda M 1690 58
32. Tor Frithjof W. Larsen Fana M 1971 47
33. Tore Nepstad Fana M 1951 67
34. Emma Erlandsen Bergenhus K 1998 20
35. Åse Skålnes Strømme Ytrebygda K 1969 49
36. Mary Seljevoll  Åsane K 1959 59
37. Morten Fredriksen Bergenhus M 1956 61
38. Bjørn Loe Nyhuus Bergenhus M 1960 58
39. Stein E. Seim Ytrebygda M 1965 53
40. Caroline Taule Ytrebygda K 1987 31
41. Fabian E. Stang Bergenhus M 1982 35
42. Johanne Nesbø Fana K 1998 19
43. Erik Abrahamsen Laksevåg M 1952 66
44. Juliet Balgobin Bergenhus K 1965 53
45. Inge Andre Utåker Laksevåg M 1963 55
46. Grzegorz Gradek Årstad M 1953 65
47. Jacob Mæhle Bergenhus M 1993 25
48. Ingrid Louise Storebø Fana K 1999 19
49. Karl Eidesund Laksvåg M 1950 68
50. Anne Merete Ask Fyllingsdalen K 1966 52
51. Egil Herman Sjursen Årstad M 1957 60
52. Madelaine Jensen Bergenhus K 1996 22
53. Jan Brøgger Årstad M 1974 43
54. Inger-Lise Schmidt Arnesen Fana K 1956 61
55. Jørn Sagen  Bergenhus M 1970 48
56. Irene Ludvigsen Husa Fana K 1968 49
57. Lars Mæhle Bergenhus M 1996 22
58. Marit Solberg Bergenhus K 1956 61
59. Jørgen Eriksson Arna M 1979 39
60. Rebekka Stensbø Bergenhus K 1998 20
61. Fredrik Brun Fana M 1966 52
62. Torunn Turøy Åsane K 1965 52
63. Ørnulf Samdal Fana M 1967 51
64. Einar Rolf Johansen Bergenhus M 1966 52
65. Espen Vaage Åsane M 1995 23
66. Siren Amundsen Laksevåg K 1964 54
67. Bjørn Solberg Ytrebygda M 1978 40
68. Joachim Solheim Hatletveit Fyllingsdalen M 1996 21
69. Knut Vindenes Fana M 1970 48
70. Rolf L. Johansen Bergenhus M 1946 72
71. Inger Sjong Fana K 1934 83
72. Inger Lise Skarstein Bergenhus K 1937 81
73. Herman Friele Ytrebygda M 1943 75