Tilhørighet

Verv

Aktive verv

Verv Utvalg Organisasjon Periode
Kandidat Kommunestyrenominerte Oslo Høyre 2022 – Nå
Representant Kommunestyret Oslo Høyre 2015 – Nå

Inaktive verv

Verv Utvalg Organisasjon Periode
Kandidat Kommunestyrenominerte Oslo Høyre 2018 – 2019
Medlem Bydelsforening BF 07 Vestre Aker Høyre 2015 – 2019
Kandidat Kommunestyrenominerte Oslo Høyre 2015 – 2015
BU-leder Bydelsforening BF 07 Vestre Aker Høyre 2011 – 2015
Leder Bydelsutvalg BF 07 Vestre Aker Høyre 2011 – 2015
Medlem Bydelsforening BF 07 Vestre Aker Høyre 2007 – 2013
Leder Bydelsutvalg BF 07 Vestre Aker Høyre 2003 – 2011
BU-kontakt Bydelsforening Gammel BF 24 Røa 2000 – 2000
Medlem Arbeidsutvalget Oslo Høyre 1996 – 1998
Medlem Bydelsforening Gammel BF 24 Røa 1992 – 2003
Sekretær Bydelsforening Gammel BF 24 Røa 1990 – 1991
Viseformann Bydelsforening Gammel BF 24 Røa 1990 – 1991
Leder Bydelsutvalg Gammel BF 24 Røa 1988 – 2003
Medlem Bydelsutvalg Gammel BF 24 Røa 1987 – 1989